Adana Tişört Baskı

Tişört Baskı Nedir?

Adana tişört baskı ile ilgili tişörtün kısa bir özgeçmişinden bahsetmemiz yerinde olacaktır. Tişört ilk olarak 1900’lerin başında Amerika’da Amerikan askerlerine göğüs kılları görünmesin diye içlik olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte insanların ilk kullanmaya başlaması ise Hollywood yıldızları sayesinde olmuştur. Özellikle Clark Gable, Marlon Brando, James Dean, Elvis Presley gibi yıldızlar tişört kullanımının bayrak sallayanları olmuştur. 1950’lerde ise kadın çocuk demeden herkesin giydiği bir kıyafet haline gelmiştir. Tişörtlerin çok fazla tercih edilmesinden sonra baskı mürekkebi icat olmuş ve adana baskılı tişört artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Hediye Olarak Baskılı Tişört

İlkbahar, yaz, bazen de sonbaharda sıklıkla tercih ettiğimiz tişörtler sıcak havalarda adeta kurtarıcımız olmuştur. Bu bağlamda herkesin bir tişört tarzı, giyim tarzı ortaya çıkmıştır.

Ne hediye alacağım? Sorusuna artık günümüzde birçok cevap verilmektedir. Herkesin aklına gelmeyen bir hediyedir. Survivor yarışmacılarına vermek için çok güzel düşünülmüş bir hediye olacaktır.

İstanbul, Adana, Gebze, Kocaeli gönderim yapılan illerimizden bazılarıdır. İzmit, Pendik, Tuzla, Mersin, Osmaniye, Niğde gibi yerlere de Türkiye genelinde gönderim yapılabilen bir hediyedir. Kırılmaz, bozulmaz, sağlam gelmesi daha garanti olan bir hediyedir. Bununla birlikte yalnız kurt olarak takılıyorum derseniz kendinize de yaptırabilirsiniz.

Sevgilinizle fotoğrafınızı güzel bir tişörte bastırabilirsiniz. Buna bağlı olarak sevgilinizin fotoğrafını kendi tişörtünüze bastırıp yanına gidebilirsiniz. Unutulmaz hediyeler bunlardır. Kişiye özel olan her hediye de yine unutulmazdır. Bu nedenle yeni doğmuş bebeği olan bir anneye bu hediye yine tercih edilmektedir. Bunun gibi birçok hediye şekilleri instagram sayfamızda mevcuttur.

Tişört Çeşitleri

Temel olarak 3+1 çeşidi var. Yuvarlak yaka, Y yaka bir de tabii ki V yaka artı + ise polo yaka. Polo yaka başlı başına bir madde konusu

Yuvarlak Yaka: En çok tercih edilen çeşidi diyebiliriz. Ki buna standart demek daha doğru olur. Çünkü her türlü vücut yapısı için uygundur.  

Y Yaka: Ortasından bir gömlek açığı gibi sadece belli yere kadar ilerleyen tişört çeşidi. Genellikle düğme kullanılır.

V Yaka: Rahattır ve boğazınıza baskı yapmaz, bu yüzden bile tercih edilebilir. Fakat son zamanlarda trend olmasına rağmen fit bir vücut yapısına sahip olmanız avantajlıdır. Siyah ve beyaz renkleri çok güzel duruyor. Takım elbise içine bile giyebilirsiniz.

Polo Yaka: Polo yaka tişört olarak geçtiği için sonuçta buraya ekliyoruz yoksa başlı başına bir klasiktir. Yine T şekli ve Y yaka gibi alta doğru giden bir açıklık (düğmeli düğmesiz) ve temel farkı kenarlara doğru açılan kesik yakası. Adını İngiltere’de asilzadeler tarafından oynanan Polo oyunundan almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Yazın
Bize Yazın
Bize Yazın