Adana Madalya

Adana Madalya Tarihi

Adana madalya, tarihte ilk milattan önce dördüncü yüzyılda Romalılar tarafından kullanılmıştır. Savaşların ardından ilgili komutanlara hediye olarak yaptırılmıştır. Bu nedenle madalya, paradan daha farklı bir öneme sahiptir. Şerefli bir armağan olan madalya “para”dan ayrılmış, armağan konumunu almıştır.

Günümüzde Madalya

Adana Madalya, günümüzde fazlasıyla kullanım alanı mevcuttur. Yarışmalarda (survivor dokunulmazlık), şirket içi verilen ödüllerde, askeriye gibi yerlerde çoğu zaman başarının karşılığını madalya ile vermektedir.Özellikle okullarda, üniversitelerde yapılan yarışmalar sonucunda da madalya töreni yapılmaktadır. Futbol turnuvaları, bilgi yarışmaları gibi yerler, madalyanın kullanım alanlarını oluşturmaktadır. Büyük organizasyonlarda ise altın, gümüş, ve bronz madalya takdim edilmeltedir. Bununla beraber okullarda ve yarışmalarda verilen madalyalar o renklerdeki metallerden üretilmektedir.

Madalyalar bildiğiniz gibi bir çok dala hitap etmektedir. Madalya, şerefli bir ödül olduğundan alan kişinin mutluluğu paha biçilemez niteliktedir. Bununla birlikte ilkokul’da İstiklal Marşı okuma yarışmasında bütün katılımcılara verilen madalyalar çocuklarımızı çok mutlu etmektedir. Madalyalar sadece çocuklarımızı değil, yetişkinlerimizi de ayrıca mutlu eder ve motivasyonumuzu da önemli derecede yükseltir.

En çok da minik yavrularımızın madalya aldıktan sonra çok mutlu olmaktadırlar. Çocukken alınan herhangi bir madalya bile olsa insan unutmamaktadır. Yıllar sonra bile görüldüğünde aynı heyecan ve duygularla anımsanmaktadır.

Milli sporcularımızın 2016’da Avrupa Kros’ta tarihte ilk kez madalya sıralamasında birincilik ve tüm Balkan şampiyonalarında zirveye abone olan Türkiye, bölgesinde önemli bir atletizm gücü haline gelmiştir. Bu da bizi önemli derecede mutlu etmektedir.

Sipariş ve Teslimat Süreci

Madalyanın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bununla birlikte adana madalya firmamız madalyanın her türlüsünü sizler için aynı gün içinde teslim etmektedir. Toplu alımlarda uygulanan indirimlerimiz ise alışverişi daha keyifli hale getirmektedir. Madalya üzerinde logo veya yazı sizin istediğiniz gibi tasarlanmaktadır. Tasarımınızın önizlemesi size baskıdan önce iletişim numaranız aracılığı ile gönderilmektedir. Türkiye’nin her yerinden ( Adana, İstanbul, Kocaeli, Gebze, İzmit, Pendik, Osmaniye, Nevşehir) sipariş verebileceğiniz gibi ofisimizde de teslimat gerçekleştirilmektedir. İster telefonla, ister yüzyüze adana madalya size her zaman hizmet vermektedir. Bununla beraber instagram sayfamızdan bizlere ulaşmak için lütfen profilimizi ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Yazın
Bize Yazın
Bize Yazın